Pedikúra

 

Chcete mít nožky k zulíbání? Máte je všechny, jen některé z vás o tom neví. Navštěvujte pravidelně pedikúru u mne v Kolíně a budete nejen jisté v kramflecích, navíc získáte sexy pocit a utužíte svoje zdraví!

    Proč je mokrá pedikúra vhodná? Ideálním způsobem ošetřuje nohy, zkrášluje, uzdravuje. Pedikúra musí začít lázní a peelingem, protože v ní se efektivně smyjí nečistoty. Voda, obohacena dezinfekčními složkami a solí, spolu s vhodným peelingem změkčuje kůži tou nejpřirozenější cestou.
    Po koupeli musí následovat odstranění změklé, zrohovatělé kůže, ideálně skalpelem. V této vrchní vrstvě kůže se totiž nachází největší koncentrace plísní, která by se mohla jiným druhem odstraňování jen rozvířit do vzduchu nebo rozetřít po chodidlech. Metoda se skalpelem je jednou z nejlepších ze všech a vy byste se jí rozhodně neměli bát. Očištění chodidla nahrubo pilníkem po zásahu skalpelem. Následuje úprava okolí nehtu – nehtového valu, stříhání a jemné broušení nehtu, po té ještě jednou očištění chodidla jemným pilníkem a na závěr masáž vhodným krémem nebo vazelínou. 
Vhodná reflexní masáž chodidla pomůže odstranit bolest hlavy, dokonce i tíhu v ramenou a jiné potíže.

    

Odstranění mozolů, kuřích ok, ošetření zarostlých nehtů a jiných drobných potíží + informace, jak o své nohy pečovat, je samozřejmost.

 

Dále nabízím:

reflexní masáž chodidel 

- francouzské nebo normální lakování

- manikúru 

- P-Shine 

- v zimních měsících parafínovou lázeň  na ruce i na nohy.