O nás

Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Předností mé firmy je profesionalita a mnohaletá zkušenost. Postarám se co nejlépe o rychlé a efektivní řešení vašich problémů. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě dotazů, týkajících se nabídky, mne neváhejte kontaktovat, nejlépe po 20 hod. (+420 731 407 732)

 

Klienta poznám podle nohou

 

Kolín – Mnoho lidí zanedbává přes zimu péči o své tělo a zejména o nohy. Myslí si, že když jsou zachumlány v teplých ponožkách, tak co by se o ně starali? Počkat do léta ale není nejvhodnější, protože naše nohy si za službu, kterou nám vykonávají, zaslouží pravidelnou péči.

Když mi kamarádka s tajemným úsměvem oznámila, že na pedikúře u paní Berkové dostala „něco navíc“ nemohla jsem jinak, než jít vyzkoušet, co tím myslela. Zatímco jsem paní Berkovou zpovídala, ona se starala o má chodidla. „K pedikérce patří skalpel. Klient musí odcházet s perfektně ošetřenými nohami, což se suchou pedikúrou nejde,“ vysvětlovala, proč dala přednost tzv. mokré pedikúře a hned dodala: „Není možný, aby někdo neměl vysterilizované nástroje, což bohužel je v některých salonech běžnou praxí. V dnešní době, plné nemocí, žloutenek atd. nikdy nevíte, kdo byl před vámi a tak je 100% čistota to nejdůležitější.“ Paní Berková však záhy změnila roli tázajícího se a začala se mě vyptávat, jak dlouho mám problémy s tím žlučníkem a co že dělám s těmi ledvinami. Nechápavě jsem vytřeštila oči a přiznala, že s tím mám dlouho problém, ale zatím neřeším. Jak to mohla poznat na mých nohou? Jednoduše. Léta se již zabývá reflexní terapií a tak velmi jednoduše pozná, co kde komu chybí. Poradila mi, co bych měla dělat, aby mé tělo i nohy zůstaly dlouho zdravé.

Když jsem odcházela, měla jsem na tváři široký úsměv, který mi vydržel celý den. Důvodem nebyly jen mé krásně upravené nohy, ale především příjemná energie, která zaplavila mé tělo. A kde se vzala? Paní Berková totiž také pracuje s reiki – předávání energie. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte sami.

https://www.pedikurakolin.sluzby.cz/